אטרקציות במרכז הארץ, אטרקציות לשבת

החברה נוסדה על ידי רוקנשטיין עופר העוסק בענף התעופה הקלה משנת 1988.

תחילת דרכי התחילה בשנת 1988 כאשר עסקתי בענף גלשני האויר. תחום גלשני האויר בארץ היה הענף העיקרי בו אפשר לטוס עם כלי טייס ללא מנוע. השתתפתי בתחרויות, ובליגה בה היה צורך ברמת טיסה גבוהה. לאחר פעילות אינטנסיבית של 4 שנים הגיעו לארץ מצנחי הרחיפה הראשונים, בה היה לי הזכות להתנסות בטיסה בכלי טייס בעל כנף רכה.

את תחום מצנחי הרחיפה למדנו על ידי התנסות בלבד, תחום זה היה חדש לגמרי בארץ. לאחר צבירה של אלפי שעות טיסה והדרכה, הפכתי את ענף המצנחים לעיסוקי העיקרי. ומאז ועד היום בוצעו על ידי אין ספור טיסות במצנחים רגילים ומצנחים ממונעים.

לפני כ- 15 שנים – נכנסתי לתחום הטרקטורונים המעופפים. תחום זה נותן מענה לאנשים אשר רוצים לטוס גם כשאין תנאי רחיפה במצנח רגיל. הטרקטורון המעופף – הינו כלי טייס ממנוע דו מושבי אשר נחשב ככלי הטייס הבטוח ביותר בעולם מבין כלי הטייס הקלים. ניתן לטוס בו בכל ימות השנה – הטיסה היא באויר הפתוח כך שאפשר להריח את ריח פריחת ההדרים, כלי הטייס מטפס לגובה של 500 רגל מעפ"ש תוך מס' שניות ואז ניתן לראות את כל  איזור השרון.

החברה מעסיקה טייסים מהבחירים ביותר בארץ, וכמו-כן החברה משקיעה משאבים כספיים רבים בציוד חדיש ומתקדם ביותר ושמה דגש על בטיחות הטיסה.

פעילות החברה מגובה בכיסוי ביטוחי מלא

הטיסה וכלי הטייס מבוקרים ומאושרים ע"י משרד התחבורה והרשות לתעופה האזרחית.

אטרקציות לשבת
אטרקציות לשבת
אטרקציות במרכז הארץ
אטרקציות במרכז הארץ
 

להצעת מחיר צרו קשר

 

או חייגו 050-433-3096
09-8989612


חבילת אקסטרים
דיל אקסטרים משפחתי

מצנח רחיפה 220 ש"ח
טרקטורון מעופף 320 ש"ח לאדם

  •  

  • more

חבילה רומנטית
חבילת אקסטרים לאוהבים

טיסה במצנח רחיפה זוגית/טרקטורון מעופף-בקאי +
רכיבת אופניים (חפש את המטמון) ורכיבה על סוסים.

  • 1,200 ₪ לזוג

  • more